Reference

Co o mně říkají klienti?

Zkušenosti z kurzů

Přivedla mě zvědavost, která mě velmi příjemně překvapila. Poznání něčeho, co mě posunulo a neustále posouvá, protože umím pracovat sama se sebou, svou energií a díky tomu jsem zvládla a zvládám situace v lásce, práci i se svými dětmi.
Bára a Anička jsou úžasné, protože mě dokázaly zbavit bolesti, kterou jsem trpěla po ztrátě někoho blízkého, velké DĚKUJI holky!

Markéta

Co mi přinesla terapie a škola života? No přinesly mi změnu, změnu, kterou jsem si přála a samotné mi to nešlo. Díky terapiím se mi změnil život k lepšímu. Co se týče pocitů? Umět cítit a vědět, že umíš rozeznat to, co cítíš a můžeš se tím i nechat vést. To je velký pomocník do života, to vše a ještě víc já osobně získala.

Pavlína

Pro mě je Škola života darem, který jsem si dala v době, kdy jsem na tom opravdu nebyla (hlavně po stránce psychické) vůbec dobře. Byla jsem již vyčerpaná ze všech možných pokusů, jak ulevit sobě i svému tělu a opět nastartovat a obnovit ztracené psychické i fyzické síly. Prošla jsem si těžkým životním obdobím, které se mi ale hlavně díky Škole života podařilo zvládnout.

Vlaďka

Zkušenosti z konzultací

Díky terapii jsem pochopila, že chci žít svůj život a ne život ostatních i když jsou to moji blízcí. Posunula mě k obrovské soběstačnosti a síle, že sama za sebe dokážu všechno.

Eva

Po terapii s tebou cítím vždy velkou a hlavně téměř okamžitou úlevu. Každý problém, který spolu řešíme, je najednou nicotným problémem. Naučila jsi mě nekývat na energie a nálady druhých, což je taaaak super! Děkuji.

Petra

Mám teď mnohem lepší vztah s dětmi a se svými nejbližšími. Naučila jsem se lépe zvládat stresové situace… hlavně tak, aby nezatěžovaly moje tělo. Naučila jsem se komunikovat se svým tělem.

Janča