Recenze

Recenze kurzy

Přivedla mě zvědavost, která mě velmi příjemně překvapila. Poznání něčeho, co mě posunulo a neustále posouvá, protože umím pracovat sama se sebou, svou energií a díky tomu jsem zvládla a zvládám situace v lásce, práci i se svými dětmi. Bára a Anička jsou úžasné, protože mě dokázaly zbavit bolesti, kterou jsem trpěla po ztrátě někoho blízkého, velké DĚKUJI holky

Markéta

Pro mě je Škola života darem, který jsem si dala v době, kdy jsem na tom opravdu nebyla – hlavně po stránce psychické – vůbec dobře. Byla jsem již vyčerpaná ze všech možných pokusů, jak ulevit sobě i svému tělu a opět nastartovat a obnovit ztracené psychické i fyzické sily. Prošla jsem si těžkým životním obdobím, které se mi ale hlavně díky Škole života podařilo zvládnout.

Vlaďka

Škola života mi dala mnohem lepší vztah s dětmi a se svými nejbližšími. Naučila mě lepe zvládat stresové situace… hlavně tak, aby nezatěžovaly moje tělo. Naučila mě komunikovat se svým tělem.

Janča

Recenze konzultace

Díky terapii jsem pochopila, že chci žít svůj život a ne život ostatních i když jsou to moji blízcí. Posunula mě k obrovské soběstačnosti a síle, že sama za sebe dokážu všechno.

Eva

Co mi přinesla terapie a škola života? No přinesly mi změnu, změnu, kterou jsem si přála a samotné mi to nešlo. Díky terapiím se mi změnil život k lepšímu. Co se týče pocitů? Umět cítit a vědět, že umíš rozeznat to, co cítíš a můžeš se tím i nechat vést. To je velký pomocník do života, to vše a ještě víc já osobně získala.

Pavlína

Po terapii s tebou cítím vždy velkou a hlavně téměř okamžitou úlevu. Každý problém, který spolu řešíme, je najednou nicotným problémem. Naučila jsi mě nekývat na energie a nálady druhých, což je taaaak super! Děkuji.

Petra