Moje aktivity

Obrazy na míru

Nechte si i vy ztvárnit kousek z vás a vaší energie na plátno. Dnes už maluji na míru přímo pro vás. Na barvách a hrubých motivech se můžeme domluvit nebo se prostě nechte překvapit. Do obrázku je možné vložit i váš konkrétní záměr, který podpořím metodou JIH.

Dlouho mě provázela touha malovat. Z počátku to bylo něco abstraktního, obrazce, které vnímám jako energii. Chyběla mi ale odvaha se do toho pustit naplno. Jednoho dne jsem si řekla „dost!“ a dovolila si přes všechny pochybnosti tuto touhu kompletně projevit. Jsem za ten krok nesmírně šťastná, protože naplnění z tvorby, objevování nových technik a vnímání energie konkrétních lidí při samotné tvorbě je fascinující.

Na ceně se domluvíme předem, podle použitých materiálů a techniky.

Cvičení přirozeností těla a mysli

Jedinečné cvičení, Cvičení Přirozeností Těla a Mysli (CPT-M) podle autorky Hanky Mokré.
CPT-M není jen cvičení, je to mnohem víc. Je to pohyb, který maximálně respektuje váš fyzický stav, zároveň uvolňuje a nenásilným způsobem posiluje tělo a rovná vnitřní postoje.

Co to znamená?

Při cvičení dochází jak k posilování tak k relaxaci. Uvolňuje se, jak fyzické tělo, tak i vaše psychika.
Cvičení se opírá o Metodou JIH®, která se soustředí na rozvoj osobnosti. Velmi jednoduše a efektivně navrací každého člověka do jeho nejlepší formy života. Díky Metodě JIH® se proto během cvičení uvolňují také vaše staré postoje a bloky, které v sobě držíte.

Postupně budete více vnímat své tělo a jeho potřeby. Naučíte se cítit a vnímat sebe a díky tomu nepůjdete proti sobě.

Škola života

Škola života je jedním z projektů spoluautorky Metody JIH® Jarky Matuškové. Je koncipována jako 10dílný kurz s pravidelným setkáním jednou měsíčně. Setkání jsou věnována vždy jednomu z deseti základních témat našeho života:

Vztah k sobě
Partnerství
Zdraví
Rodina
Práce
Peníze
a další.

Díky metodě JIH® rozkryjeme a vyčistíme vaše pocity a postoje v dané oblasti, vědomé i nevědomé, tak abychom obnovili plný potenciál vaší energie.

Budeme se společně učit, jak komunikovat o svých pocitech, jak vnímat své emoce i jak emoce ovlivňují to, co následně žijeme. Podíváme se i na vaše záměry, touhy a přání a nastavíme vaší energii nový směr. Budeme společně sdílet, jak se vaše životy mění, co se vám daří „dávat do života“ i z čeho máte ještě obavy.

Naučíte se, jak se postavit sami za sebe a vnímat svou hodnotu i lásku k sobě, stejně jako oceňovat druhé a vidět hodnotu i v nich.

Jak to probíhá?
Budeme se scházet jednou měsíčně na 4 hodiny. Probereme vždy dané téma a to co budeme u vás vnímat k tomuto tématu. Zdánlivě to vypadá, že si jen povídáme a občas se vás na něco zeptáme, ale ve skutečnosti tím rozpouštíme bloky a navracíme vaši energii do maximálního potenciálu, abyste ji mohli používat pro sebe a pro to, co v životě chcete. 

Kde je možné Školu života absolvovat?
Praha – spolu s mojí kolegyní Bárou Maxovou
Ústí nad Labem – spolu s mojí kolegyní Marcelou Uhrovou Kubátovou

Sledujte naši facebookovou stránku Škola života

Automatická kresba diagnostická

Automatická kresba diagnostická (AKD) je autorský projekt Jarky Matuškové, jehož jsem lektorkou. Na kurzu se společně naučíme vnímat a rozpoznávat energie pomocí sedmi základních barev a tzv. automatického kreslení (žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba, vše vás naučím).

AKD je rychlý a účinný nástroj pomoci, který můžete používat kdekoliv a kdykoliv. Ať už se budete věnovat při kresbě nějaké situaci, vztahu, objektu, nebo celé oblasti života, stane se vaším partnerem a zdrojem pochopení a úlevy. Je to úžasný a rychlý způsob, jak si ulevit a změnit to, co vás trápí.