Možnosti pro vás

Obrazy na míru

Toužíte po povzbuzení, motivaci nebo milujete krásné doplňky tvořené jen pro vás? 

Každý obraz je unikát plný energie, který vzniká jen pro svého majitele. Na barvách a hrubých motivech se můžeme domluvit nebo pro vás mohou být překvapením. Do obrázku je možné vložit i váš konkrétní záměr (láska, zdraví, pracovní úspěchy…), který podpořím energií metody JIH®.

Na ceně se domluvíme předem, podle použitých materiálů a techniky.

Cvičení přirozeností těla a mysli

Chcete se cítit ve svém těle opravdu doma? Hledáte cvičení, které funguje? Chcete najít cestu k pohybu, který vás bude bavit?

Jedinečné Cvičení Přirozeností Těla a Mysli (CPT-M) podle Hanky Mokré, spoluautorky metody JIH®, je tu pro vás. Vzniklo jako ucelený pohybový koncept založený na vnímání těla a opírající se o poznatky z SM-systému, jógy, fyzioterapie a kraniosakrální biodynamiky. Během kurzů i samostatných lekcí se naučíte jak jednoduchou sestavu cviků, tak obecné principy, které můžete aplikovat na jakýkoliv váš oblíbený sport nebo pohyb vůbec.

CPT-M pracuje s respektem k vašemu tělu a jeho aktuálním možnostem. Díky jeho propojení s metodou JIH® se každý pohyb reaguje na to, co vaše tělo opravdu potřebuje. Citlivě kombinuje relaxaci a uvolnění těla i nervového systému s potřebným zpevněním a aktivací. Pracovat budeme i na tom, abyste si k pohybu našli ten správný vztah a nebyl jen rutinou nebo nutností, ale chvílí jen pro vás, na kterou se budete těšit, a přirozenou součástí vašeho dne.

Škola života

Zajímá vás osobní rozvoj a rádi byste se mu věnovali dlouhodobě? Chcete opravdu poznat sami sebe? Zjistit, proč žijete právě to, co žijete a jak to změnit?

Škola života je jedním ze základních kurzů metody JIH® a projektem autorky metody JIH® Jarky Matuškové. Je koncipována jako 10dílný kurz s pravidelným setkáním jednou měsíčně. Setkání jsou věnována vždy jednomu z deseti základních témat našeho života (vztahy, peníze, partnerství, zdraví, učení se a další).

Díky metodě JIH® rozkryjeme a vyčistíme vaše pocity a postoje v dané oblasti, vědomé i nevědomé, tak abychom obnovili plný potenciál vaší energie.

Budeme se společně učit, jak komunikovat o svých pocitech, jak vnímat své emoce i jak emoce ovlivňují to, co následně žijeme. Podíváme se i na vaše záměry, touhy a přání a nastavíme vaší energii nový směr. Budeme společně sdílet, jak se vaše životy mění, co se vám daří „dávat do života“ i z čeho máte ještě obavy.

Naučíte se, jak se postavit sami za sebe a vnímat svou hodnotu i lásku k sobě, stejně jako oceňovat druhé a vidět hodnotu i v nich.

Setkání probíhají jednou měsíčně v rozsahu 4 hodin.

Aktuální termíny

Začínáme 4. 10. 2022.
Každá lekce se koná on-line v čase 18:00 – 21:30 hod.

Automatická kresba diagnostická

Hledáte jednoduchého pomocníka pro život, kterého budete mít vždy po ruce? 

Automatická kresba diagnostická (AKD) je další z autorských projektů Jarky Matuškové, jehož jsem lektorkou. Na kurzu se společně naučíme vnímat, pojmenovávat a pročišťovat energie pomocí sedmi základních barev a tzv. automatického kreslení.

AKD je rychlý a účinný nástroj pomoci, který můžete používat kdekoliv a kdykoliv, bez předchozích zkušeností. Ať už se budete věnovat při kresbě nějaké situaci, vztahu, objektu, nebo celé oblasti života, stane se vaším partnerem a zdrojem pochopení a úlevy. Každá kresba vám poskytne možnost získat jiný pohled na věc a změnit to, co vás trápí.